Tooted

Palkmajad, palksaunad:

Palkmajad ja -saunad ehitatakse üldjuhul kliendi projekti järgi, kuna omalt poolt tüüpprojekte ei paku. Kõik hooned valmistatakse käsitööna. Võimalik on ehitada nii ümar kui saetud palgist.

Kõik tooted valmistan käsitsi kooritud männipalgist, et säiliks palgi ilmastikule vastupidav pealiskiht ja palgi loomulik hea välimus.

Tehnoloogia:

Iga eraldi valitud palk sobitatakse, varatakse ja tapitakse ning asetatakse oma kohale palkmaja seinas. Nurgaseotistena pakume koerakaela-, sadul-, Norra-, ja kalasaba tappi. Vastavalt kliendi soovile. Palgid seotakse omavahel salapulkadega. Kui karkass on püsti, saetakse ustele ja akendele tendrisooned ning märgistatakse iga palk eraldi tähisega. Seejärel võetakse maja jälle palk palgi haaval lahti ning transporditakse kliendi objektile, kus toimub maja lõplik püstitus. Maja laotakse vastavalt märgistustele jälle kokku, mille käigus palkide vahed soojustatakse linavillaga.

Transpordil saab kasutada nii enda kui kliendi võimalusi. Kõike saab kokku leppida.

Palkmööbel:

Valmistan nii klassikalist- kui ka eritellimusel palkmööblit. Ehitan need massiivsest palgist ning soovi korral töötlen tooteid puidukaitsevahendiga. Sobivad nii avalikku ruumi kui ka koduaeda. Valmistatud palkmööbel on väga vastupidav ja ilmastikukindel. Kuigi mööbli välimus on rõhutatult ajalooline, kasutan mööbli ehitusel kaasaegseid töövõtteid.

Õuerajatised:

Kaevurakked, aiakiiged, liivakastid, koerakuudid, aiamajakesed jne. Ehitan need massiivsest palgist ning töötlen soovi korral puidukaitsevahendiga. Sobivad nii avalikku ruumi kui ka koduaeda.

Valmistatud rajatised on väga vastupidavad ja ilmastikukindlad.